Imigracja! Szanse na sukces w UK! Wyjdź z warehouse’u!

REBF Logo

Wydarzenie jest dedykowane specjalnie dla ambitnych emigrantów i młodych biznesów w UK. Także dla Ciebie, jeśli chcesz coś w życiu zmienić. Chcemy pokazać, jakie są możliwości, które otwierają ci nowe drogi (New Directions). Możesz np. uzyskać różne uprawnienia bezpłatnie, możesz otrzymać granty na start, pomoc na rozwój twojego biznesu. Możesz przeniesc swój biznes do UK i skorzystać z grantów unijnych. Możesz nauczyć się jak wykorzystać staże i zatrudnić pracowników za 1/3 ceny a do tego z dofinansowaniem (zwrot kosztów). Możesz nie mieć pieniedzy… a możesz wystartować w nowym social programie i zdobyc certyfikaty i umiejętnosci bezplatnie wykorzystując np. 1-2 godz. tygodniowo jako wolontariusz, by potem aplikować na normalny menadżerski etat o podobnym profilu.

Program obejmuje:

Dzień pierwszy New Directions Expo to spotkanie  B2B dla osób zainteresowanych biznesem, otwarciem, rozwojem i obnizeniem kosztów! Koszt udzialu 15 funtow. Spotkasz tu organizacje, które pomagają w rozwoju oraz specjalistyczne firmy, które rekomendujemy dla ciebie. Będą też EE biznesy, które szukają nowych kontaktów.

Dzień drugi – to Seminaria Partnerów – pokażemy jakie projekty pomagaja w biznesie i jak zaplanować start, pokażemy też jak i kto pomaga w rozwoju. Koszt udziału Free, ale wymagany bilet z rejestracji na http://www.yorkshirexpo.eventbrite.co.uk Dodatkowo w tym dniu Polski Property Networking z udziałem Polsko-Angielskich biznesmenów i organizacji LCOI oferujacej narodowy system obslugi inwestora. Zacznij sprzedawać polskie nieruchomości, i zarabiaj!

Chcesz coś osiągnąć w UK? Dowiedz sie jak to zrobić taniej lub za darmo i szybciej!

Dowiesz sie na http://www.yorkshireexpo.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s