New Directions? Czytaj: Nowe Szanse

By się dowiedzieć, pod koniec stycznia koniecznie zajrzyj do Hiltona przy Deansgate Street w Manchesterze. Co tam takiego będzie? Targi Yorkshire Investment & Tourism Expo.biz: bogata oferta polskich firm działających w Wielkiej Brytanii, nieco pomysłów na wakacje w Polsce, krajach bałtyckich, Yorkshire i Manchesterze oraz porcja informacji na temat możliwości założenia i rozwoju biznesu w Północnej Anglii.

28-29 January 20014 

– Chcemy pokazać, że Polacy także budują brytyjską gospodarkę – przekonuje Mariusz Staniurski, pomysłodawca i organizator Yorkshire Investment & Tourism Expo w Manchesterze. – Zakładają firmy, organizacje, zatrudniają pracowników, płacą podatki i czynnie uczestniczą w życiu społecznym. Dlaczego więc nie mieliby korzystać z tych wszystkich narzędzi, z których korzystają Anglicy? Muszą zatem je poznać. I po to są te targi.

Tymczasem wielu z tych, którzy swoje losy związali z Wyspami Brytyjskimi, o takich możliwościach nie słyszało. Podobnie jak nie zawsze wiedzą o nich przedsiębiorcy z Polski, którzy chcieliby na brytyjskim rynku zaistnieć. O tym, gdzie szukać grantów na start i jakie są korzyści z prowadzenia firmy w Wielkiej Brytanii będzie mowa w panelu konferencyjnym Yorkshire Investment & Tourism Expo. Jest to wyjątkowe wydarzenie w Północnej Anglii, doskonała okazja, by rozpocząć współpracę biznesową z partnerami z Europy Środkowej.

 

W ramach Yorkshire Investment & Tourism Expo.biz odbędą się wystawy tematyczne: dwudniowa Business & Tourism (granty, dotacje, atrakcje turystyczne) oraz jednodniowe wystawy: Support Service for Business (28 stycznia 2014) i Polish Day in Manchester (29 stycznia 2014). Ponadto zapraszamy na konferencje dotykające trudnych i ważnych tematów, takich jak długi i bankructwo oraz granty i dotacje.
Imprezie towarzyszy karnawałowe Business Party połączone z networkingiem, na którym wystąpi m.in. wschodząca gwiazda polskie emigracji.  Szczegółowy program na www.yi-texpo.biz  .

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s