Spotkanie Networkingowe Polish Business House Wakefield 15.06.2013

Image“Dzięki współpracy, mamy możliwość zoptymalizowania zysków, wydajności, poszerzenie rynku zbytu dla naszych towarów i usług. Szkolenia, wymiana doświadczeń stanowią bezcenną wiedzę,  którą możemy się podzielić, aby zbudować wspólnie naszą przyszlość”. (PBH)

Faktycznie idea partnerstwa jest bardzo szczytna. Polacy poczynają się jednoczyć za granicą? Angielskie przykłady cooperative’u budza szlachetne serca do działania? Owszem, to prawda. Należy wspierać takie inicjatywy. Sa one doskonałą okazją do poznania zdobycia cennej wiedzy (wykłady ekspertów), poznania partnerów biznesowych (nieformalnie w kuluarach) i są doskonałą okazją na promowanie polskości i lokalnych inicjatyw działania.

Na spotkaniu uczestnicy mieli okazję posłuchać wykładów m.in p. Mirosława Księżarka, eksperta od prawa emigracyjnego. Okazało się, że warto starać się o certyfikat rezydenta w Yorkshire Immigration Consultancy Service (YICS), by zabezpieczyć swoje prawa pobytowe. Prelegent jest doradcą emigracyjnym w YICS w Leeds.

Następne spotkanie odbędzie się 27.06.2013 w Doncaster.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s