Image

Polish Business an Workers Seminar in Leeds 16.06.2013

Polish Business an Workers Seminar - Meeting Leeds 16.06.2013

Zachętą do spotkania była reklama polskiego najmłodszego milionera Kamila Cebulskiego. Kamil przyznał, iż gazety ‘trochę przekłamały, bo nie zarobił jeszcze miliona tylko o 300 tys. mniej. ‘Kazdy biznes upada, to jest normalne’ parafrazując słowa wykładowcy doszukujemy się głebi przesłania – ‘ważne by wiedzieć jak upaść i jak bezpieczenie ulokować swoje aktywa’. Kamil obecnie prowadzi fundację i szkołę businessu.

Organizatorem spotkania był Marek Niedźwiedz prowadzący firme Ambi Staff Recruitment Agency w Rotherhamie, który powitał wszystkich gości i prowadził spotkanie.

Profesjonalną wiedzę w zakresie networkingu sieciowego zaprezentował Bob Spence, który prowadził wykład na temat: ‘How to network successfully and generate referrals and introductions’. W ujęciu Boba rozpoznać można współczesne trendy w businessie. Istotna jest bardzo jakość, ale ponad nią stoi zaufanie konsumenta do sprzedawcy, kimkolwiek by nie był. Bob Spence bardzo ciekawie przedstawił także relacje i korzyści z budowania realizacji businessowych na spotkaniach networkingowych. Został nagrodzony gromkimi brawami uczestników.

Wystąpienie p. Marii Kompanowski dotyczyło etyki? businessu. Każdy szuka własnej drogi i musi zbudować własną filozofię. Wazne jednak, aby nie godziła ona bezpośrednio w dobro innych. Pani Maria popisała się bardzo szeroką wiedzą z dziedziny podatków w UK, udzielając odpowiedzi na pytania uczestników.

Czy w UK można kupic dom i na nim zarabiać nie posiadając wkładu własnego? Można. Pan Sławomir Świerczyński, doradca inwestycyjny, inwestor nieruchomości i landlord zaprezentował jak można to uczynić.

W spotkaniu uczestniczyło szereg firm, m.in. MetLife, firma ubezpieczeniowa, która sponsorowała salę i katering oraz….

– AktywniwUK.com
– Winners Investment
– Lyoness
– Projekt-WD

Bob Spence Marek Niedźwiedż

Kamil Cebulski

Maria Kompanowski

Sławomir Świerczyński

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s